قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

معرفی نشریات برتر عرصه ایثار و شهادت/ خبرگزاریهای اقتصادی انتخاب شد – |

معرفی نشریات برتر عرصه ایثار و شهادت/ خبرگزاریهای اقتصادی انتخاب شد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان معرفی نشریات برتر عرصه ایثار و شهادت/ خبرگزاریهای اقتصادی انتخاب شد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، سومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر در عرصه ایثار و شهادت صبح امروز با حضور حجت الاسلام موسوی مقدم قائم مقام سازمان صداوسیما و حجت الاسلام شهیدی معاون مدیرعامل جمهور و مدیرعامل بنیاد شهید در تالار سوره عرصه هنری برگزار شد.

در ابتدای این مراسم کریمیان مدیرعامل مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی بنیاد شهید، ضمن معرفی خبری از کیفیت آماری اجرا این دوره از جشنواره به گسترش ۲۱ درصدی کارهای کمپانی‌کننده در جشنواره به نسبت دوره قبل اشاره نمود.

به گفته کریمیان همه استانها و نشریهها در این موضوع هم کاری داشته‌اند و با استناد به داوری هیأت داوران از میان کارهای رسیده ۴۲ اثر به نوعی انتخاب معرفی و تجلیل شدند.

مدیرعامل خبرگزاری ایسنا سخنران بعدی این مراسم بود که بااشاره به جریان عاشورا و بررسی مطبوعاتی از نقش خانواده و همراهان امام حسین(ع) در مخابره واقعه گفت و سپس به نقش نشریهها در ایجاد محیط شهادت طلبی و ایثارگری در روزهای دفاع مقدس پرداخت.

علی متقیان در انتهای سخنان کوتاه خود با اشاره به جای خانواده شهدا و ایثارگران از اصحاب رسانه خواست: بیایید به خود بیاییم و توجه به خانواده شهدا را از یاد نبریم.

پیشتر مراسم محمدمهدی فرقانی مدیرعامل هیات داوران ضمن قرائت اعلامیه به نکاتی در عرصه کیفیت و کمیت کارهای ارسالی اشاره نمود.

تقدیر از خانواده شهید محسن خزاعی بخش دیگری از مراسم بود و بعد از آن حجت الاسلام شهیدی مدیرعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران در سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار به نقش جراید در الگوسازی خلاقانه در جامعه اشاره نمود و گفت: یکی از وظایف بنیاد شهید پیشرفت فرهنگ ایثار و شهادت است که تلاش داریم این رسالت را به نحو مطلوب انجام دهیم.

برای شما نیز جالب است؟  شهید حججی با خدا معامله کرد و سعادتمند شد

حجت‌الاسلام شهیدی اضافه کرد: ایثار و فداکاری محدود به جبهه و جنگ نیست. باید بکوشیم این فرهنگ را در جامعه تقویت کنیم. اوج قله فرهنگ ایثار شهادت است. شهدا خالق اخلاق بودند و سبک زندگی ویژه خود را داشته اند. سیر زندگی این عزیزان واقعا بی مانند بوده است. ما وظیفه داریم این فرهنگ را به نسل آتی منتقل کنیم.

وی ادامه داد: فرهنگ انقلاب اسلامی ریشه در عاشورا و کربلا دارد. با شرایطی که مقام معظم رهبری فرمودند اگر همین نصف روز عاشورا چنین اثری در تاریخ برجا قرار داده چرا هشت سال دفاع مقدس نتواند در جامعه منشا اثر باشد.

حجت‌الاسلام شهیدی ادامه داد: همه ما مدیون ایثارگرانیم و بیاید همه با هم این دین را ادا کنیم. اگر مسئوالان ما امروز مقابل استکبار ایستاده اند این کالا خون شهیدان است.

مدیرعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران در انتهای ضمن انتقاد از عده ای مطالب پخش شده در رسانه گفت: ما حساسیتی درمقایسه با نقد تولید کننده نداریم با اینحال فراموش نکنیم عرصه ایثار و شهادت عرصه ظریفی است. در مواردی با پخش اخباری مواجه بوده‌ایم که در روحیه ایثارگران عزیز ما تاثیر منفی داشته است. استدعایم از اصحاب رسانه این است که در این عرصه به ما کمک کنند تا اخبار صحیح در جامعه منعکس شود.

معرفی و تقدیر از برگزیدگان بخش‌های مختلف سومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و نشریات برتر در عرصه ایثار و شهادت انتهای بخش این برنامه بود. در این بخش عطیه همتی خبرنگار . موفق شد مقام در ابتدا بخش گزارش را از آن خود کند.

برای شما نیز جالب است؟  عده ای حاضرند حاج‌ احمد مدفون بماند با این وجود قصه آنها خدشه‌دار نشود

امیدواریم این مقاله با عنوان معرفی نشریات برتر عرصه ایثار و شهادت/ خبرگزاریهای اقتصادی انتخاب شد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی