قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

معرفی کتاب خاطرات همسر شهید لشکری در تازه‌ترین مراسم شب‌خاطره – |

معرفی کتاب خاطرات همسر شهید لشکری در تازه‌ترین مراسم شب‌خاطره – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان معرفی کتاب خاطرات همسر شهید لشکری در تازه‌ترین مراسم شب‌خاطره – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته روابط عمومی عرصه هنری، تالار اندیشه عرصه هنری در تازه‌ترین برنامه شب خاطره میزبان گلستان جعفریان نویسنده کتاب «روزهای بی آیینه»، «خانم لشکری» همسر «شهید حسین لشکری» و راوی کتاب «روزهای بی‌آیینه» و «سردار اسدالله ناصح» از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

«شب خاطره» که از سری برنامه‌های ماهانه عرصه هنری است، در یک لحظه با سالروز عملیات مرصاد برگزار می‌شود.

سردار اسدالله ناصح در این برنامه به خاطره گویی از دوران جنگ و عملیات مرصاد خواهد پرداخت. سرتیپ پاسدار اسدالله ناصح سال ۱۳۳۲ در بیرجند از توابع استان خراسان جنوبی به دنیا آمد. این سردار جنگ مانند بسیاری دیگر از خیل سربازان خمینی با شروع جنگ تحمیلی به جنگ با دشمن بعثی پرداخت و تا لحظه آخر در صحنه نبرد حضور داشت.

به علاوه از طرف دیگر آیین معرفی کتاب «روزهای بی آیینه» خاطرات همسر شهید حسین لشکری به قلم گلستان جعفریان در این برنامه برگزار خواهد شد.

کتاب «روزهای بی‌آینه» شامل خاطرات منیژه لشکری همسر سرلشکر خلبان شهید آزاده حسین لشکری از زندگی‌اش و چگونگی تحمل ۱۸ سال دوردستی از همسرش در دوره اسارت است.

این کتاب به روایت ناگفته‌هایی از جنگ تحمیلی می‌پردازد و چگونگی انتخاب‌های یک زن در نبود همسرش و به دوش کشیدن بار زندگی به وسیله دختری ۱۸ ساله بهمراه فرزند ۴ ماهه‌اش را شرح می‌دهد که روایت آن به روش اول شخص و در شکل مستند داستانی است که به دلیل حقیقی بودن آن سنگینی بار مستند در این کتاب بیشتر دیده می شود.

برای شما نیز جالب است؟  اولین نشست کارگروه اهل قلم عرصه ایثار برگزار شد - |

تازه‌ترین برنامه «شب خاطره» پنج‌شنبه ۵ مردادماه در یک لحظه با سالروز عملیات مرصاد در تالار اندیشه عرصه هنری به نشانی خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ برگزار خواهد شد.

امیدواریم این مقاله با عنوان معرفی کتاب خاطرات همسر شهید لشکری در تازه‌ترین مراسم شب‌خاطره – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی