قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

ملت ایران تفرقه پذیر نیست/دشمن را در خانه‌اش نابود می‌کنیم – |

ملت ایران تفرقه پذیر نیست/دشمن را در خانه‌اش نابود می‌کنیم – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان ملت ایران تفرقه پذیر نیست/دشمن را در خانه‌اش نابود می‌کنیم – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، آیت الله محسن اراکی امروز پنج‌شنبه در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه پاوه که در  مسجد جامعه این شهرستان برگزار شد، با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم و بین مردم پاوه و تبریک این حماسه به مردم پاوه گفت: چند خصوصیت بزرگ را خداوند متعال برای جامعه مومن بیان می کند که مهمترین آنها وحدت و یکپارچگی است.

وی با اشاره به محاصر پیامبر (ص) به وسیله دشمنان تصریح کرد: دشمنان می خواستند روحیه مردم مومن و جامعه مسلمان مدینه را با پخش اخباری کذب و بهمراه توطئه در این عرصه خراب کنند. با اینحال یاران رسول الله (ص) در طرف دیگر این جنگ روانی و تبلیغ دشمن گفتند، خدا برای ما کفایت می کند و بهترین سرپرست و حامی برای ما خداوند است که نتیجه این مقاومت و ایستادگی آنان دو عنایت خداوند درمقایسه با این مردم بود.

وحدت و یکپارچگی عنایت خداوند به مردم مقاوم است

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب، اولین عنایت خداوند را به این مردم مقاوم، وحدت و یکپارچگی در جامعه اسلام عنوان کرد و اضافه کرد: مردم با نعمت ولایت یکدست و یکصدا شدند و در مقابل دشمن ایستادگی کردند و به هر میزان دشمن قویتر شد آنها قویتر شدند.

وی ادامه داد: عنایت خداوند رهبری الهی بود و همه مسمانان از کرد و ترک و عرب وفارس و… برادرند. چرا که همه آنها فرزندان یک پدر یعنی رسول الله (ص) هستند و همسران پیابر نیز مادران جامعه اسلامی هستند.

برای شما نیز جالب است؟  مزدوران آمریکایی نقره داغ شدند

دعوت به تفرقه خروج از ولایت رسول‌الله است

آیت‌الله اراکی گفت: هر کس در جامعه اسلامی تفرقه  و دشمنی ایجاد کند، اینها هیچ رابطه‌ای با رسول‌ الله ندارند و رابطه خودشان را با رسول خدا (ص) قطع کرده اند.

وی ادامه داد: دعوت به تفرقه  خروج از رسول الله (ص) و جامعه ایمانی و ولایت رسول‌الله(ص) است.

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب گفت: عنایت خداوند برای مردم مقاوم که در طرف دیگر آگهی دشمن ایستادگی کرده و تحت تاثیر فضاهای مجازی و ماهواره و… قرار نمی گیرند و در طرف دیگر آگهی کشورهایی چون انگلیس و آمریکا مقاومت می کنند، وحدت و یکپارچگی است.

فساد کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس عالمگیر شده است

وی با تاکید بر اینکه فساد کشورهای عربی حاشیه جنوبی خلیج فارس عالمگیر شده است، گفت: عالم از فساد، اسراف و کشت و کشتار آنها می گویند و اینها ننگ جامعه اسلام و عرب هستند.

آیت الله اراکی تصریح کرد: مومنینی که تحت تاثیر جوسازی اینها قرار نمی گیرند خداوند نعمت وحدت پایین سایه پرچم رسول الله را به آنها عنایت می کند.

چه کسی می‌تواند افتخارات مردم پاوه، ایران وشهید حججی را بدست آورد؟

وی دیگر نتیجه مقاومت مسلمین را فضل الهی دانست و گفت: خداوند پیوسته در بین بشر یک جامعه برتر و الگویی انتخاب می کند که دیگر جوامع بشری از این جامعه الگو بگیرند، خدواند به این جامعه الگو جامعه تفضیل شده، بهتری می بخشد.

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب گفت: اولین خصوصیت جامعه ایمانی وحدت و یکپارچگی است که با این وجود مقاومت و ایستادیگی پایین پرچم رسول الله به آنها اعطا می شود و دیگر خصوصیت جامعه ایمانی فضلیت است که ایران اسلامی در مقاومت و ایستادگی در طرف دیگر دشمنان اسلام کسب کرده اند و چه افرادی می توانند این افتخار مردم پاوه، ایران اسلامی و شهید حججی را به دست آورند؟

برای شما نیز جالب است؟  حر به روایت پدر - شهیدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com

تنها قدرتی که منافع آمریکا را به اخطار انداخته، ایران است

وی تاکید و یادآوری کرد: تنها قدرتی که منافع آمریکا را به تعبیر خودشان در منطقه تهدید می کند قدرت ایران است. آمریکا رسما مطرح می کند ما هر جا می رویم تنها مزاحم ما ایران است. این یعنی اقرار به قدرت ایران، جمهوری اسلامی و قدرت ملت ایران.

آیت الله اراکی با بیان اینکه چه کسی توطئه آمریکا را در عراق، فلسطین، یمن  و سوریه خنثی کرد؟، گفت: قرار این بود که برای در بیشتر مواقع جریان فلسطین جمع شود، به دروغ به آنها وعده تشکیل دولت دادند و هم اینک ۲۵ سال از این قول آنها می گذرد.

وی اضافه کرد: اسرائیل فاصله مشخصی ندارد و ایران آن را با اسم دولت به رسمیت نمی شناسد و تنها جایی که این معنی را در دنیا دارد جا می اندازد، ایران است.

نقش اثرگذار ایران بر سیاست منطقه

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب  با بیان اینکه ایران  نقش اثرگذاری بر سیاست منطقه دارد، گفت: آمریکا و هم‌پیمانانش بدانند، ایران ملت تفرقه پذیر نیست ملت ایران در ۴۰ سال در طرف دیگر همه توطئه های تفرقه انگیز ایستاد و روز به روز مردمانش یکپارچه تر با رابطه مستحکم تر و یکدل تر مقابل توطئه دشمنان می ایستند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ما دشمن را در خانه خود نابود می کند، گفت: ما قوم رسول الله هستیم و قوم رسول الله اجازه نمی دهد دشمن به مرزهایش ورود کند و ایشان را در خانه خود نابود می کند.

امیدواریم این نوشته با عنوان ملت ایران تفرقه پذیر نیست/دشمن را در خانه‌اش نابود می‌کنیم – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  خبرنگاری که به دستور آیت الله خلخالی از اعدام رهایی یافت - |
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی