قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

«مهمان شام» به کتابفروشی‌ها آمد – |

«مهمان شام» به کتابفروشی‌ها آمد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان «مهمان شام» به کتابفروشی‌ها آمد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، کتاب «مهمان شام» شامل خاطرات و زندگی‌نامه شهید سید میلاد مصطفوی از شهدای مدافع حرم اخیرا به وسیله گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی پخش و راهی مارکت نشر شده است.

شهید مصطفوی در عملیات مستشاری در سال ۹۴ در سوریه به دست تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید و پیکرش در شهرستان بهار از توابع استان همدان به خاک سپرده شد. داعش بعد از شهادت شهید مصطفوی، پیکر ایشان را با خود می‌برد، با اینحال بعد از مدتی خود شهید آدرس دقیق پیکر را در خواب به یکی از دوستانش می‌دهد.

 

کتاب «مهمان شام» سری‌ای از خاطرات همراهان و همرزمان این شهید است که در هر یک، بخشی از شخصیت و خصوصیت‌های اخلاقی شهید بیان می‌شود.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

از روی عادت هیئت نمی‌رفت؛ به قول یکی از شهدا که در خواب به سردار شهید علی چیت‌ سازیان گفته بود: راه حل رسیدن به خدا و شهادت اشک می‌باشد، سید هم از این راه حل می‌خواست به شهدا برسد.

تو روضه‌ها اشک امانش نمی‌داد، عاشق مناجات و روضه بود. گاهی اوقات حتی آهنگ زنگ موبایلش هم صدای حاج منصور و روضه حضرت رقیه بود. من در تمام عمرم کسی رو به اندازه سید عاشق اهل بیت ندیدم. خودم چندین مرتبه دیده بودم که در عزاداری بی‌هوش شد، چند بارش رو من براش روضه خوندم. رفتیم اروند کنار، اونجا آب رو که می‌دیدیدم، دل‌هامون هوای روضه می‌کرد. اون هم روضه مادر. سید گفت: شیخ بریم یه گوشه برای من روضۀ حضرت زهرا(س) بخون، اینجا عملیات با رمز مقدس یا فاطمه زهرا(س) بوده. بریم به عشق شهدا توسل داشته باشیم.

برای شما نیز جالب است؟  تشییع آلاله‌ها از حرم رضوی تا مشهدالشهدا؛ ایران باز هم بهشتی شد - |

این کتاب اخیرا وارد مارکت نشر شده است.

امیدواریم این مقاله با عنوان «مهمان شام» به کتابفروشی‌ها آمد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی