قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

نشست نقد و بررسی کتاب «جامه سرخ» برگزار شد – |

نشست نقد و بررسی کتاب «جامه سرخ» برگزار شد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان نشست نقد و بررسی کتاب «جامه سرخ» برگزار شد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، نشست نقد و بررسی کتاب «جامه سرخ» به همت پژوهشکده اسناد و با هم کاری عرصه هنری سازمان آگهی اسلامی، عصر روز قبل دوشنبه ۱۲ تیر با حضور جمعی از پژوهشگران و علاقه‌مندان عرصه دفاع مقدس، در سالن همایش استاد پرهام ساختمان آرشیو ملی ایران برگزار شد.

کتاب «جامه سرخ» دربرگیرنده خاطرات شهید احمد اُمی از سال های ۵۷ تا ۵۹ است و به همت واحد فرهنگ و بررسی ها استقامت عرصه هنری استان سمنان و از جانب انتشارات سوره مهر سازمان آگهی اسلامی پخش شده است. این کتاب حاوی خاطرات خودنوشت این شهید است که به زبان انگلیسی به قلم در آمده است.

نشست نقد و بررسی این کتاب، با سخنرانی محبوبه حاجیان نژاد مترجم کتاب و محمدمهدی عبدالله زاده تدوین‌گر این اثر شروع شد و با سخنرانی مرتضی قاضی پژوهشگر عرصه دفاع مقدس ادامه پیدا کرد.

غلامرضا عزیزی مدیرعامل پژوهشکده اسناد، محمد قاسمی‌پور مسئول بخش استانهای عرصه هنری، داود یاراحمدی مدیرعامل عرصه هنری استان سمنان، داود امینی، عطا احمدی، جواد صفرعلی، محبوبه شمشیرگرها، سرهنگ فروتن‌نژاد، زهرا ضرغامی، امیرحسین فرشاد و… از دیگر سخنرانان این نشست بودند که به بررسی این اثر پرداختند.

خانواده شهید امی، پژوهشگران، منتقدین و علاقه‌مندان عرصه دفاع مقدس از دیگر حاضران این نشست بودند.

امیدواریم این نوشته با عنوان نشست نقد و بررسی کتاب «جامه سرخ» برگزار شد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  عکس هایی از تکمیل‌سازی موشک‌های ذوالفقار قبل از شلیک
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی