قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

نوای دعای عرفه در حسینیه دوکوهه به آسمان خواهد رفت

نوای دعای عرفه در حسینیه دوکوهه به آسمان خواهد رفت

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

به نوشته گروه حماسه و مقاومت گروه مقاومت، بچه‌های گردان تخریب یادشان هست. اصلاً چرا بچه‌های گردان تخریب؛ همه بچه‌هایی که در دوکوهه بودند یا در هرجایی از جبهه‌های جنوب و غرب بودند یادشان هست که روز عرفه همه در حسینیه گردان جمع می‌شدند و در حسرت اینکه در صحرای عرفات یا در کربلا نیستند تا دعای عرفه را آنجا بخوانند، از بعدازظهر روز عرفه شروع به خواندن دعای عرفه می‌کردند.

هنوز فرازهای فراوانی از دعا خوانده نشده بود که اشک‌های آرام و خاموش بچه‌ها به هق‌هق‌های بلند و تکان‌های شانه کشیده می‌شد. از روی لباس خاکی بسیجی و از روی چپیه‌های یک‌دستی که روی صورت‌هایشان انداخته بودند بسختی می‌شد تشخیص داد که این چه کسی است و آن چه کسی. با اینحال یک چیز را بطور کلیً می‌شد تشخیص داد: حضور فرشتگان را در این جمع پر از اخلاص و صفا؛ جمعی که معلوم نبود در عملیات بعدی چندتایشان کربلایی می‌شوند و می‌روند و چند تایشان زینبی می‌شوند و می‌مانند…

***

امسال بچه‌های گردان تخریب، به خاطر آن سال‌ها و به خاطر آن فراق‌ها و آرزوهای کربلا، در همان حسینیه ساده و صمیمی که وسط چادرهای گردان تخریب در دوسه کیلومتری دوکوهه بود، گرد هم می‌آیند تا هم دیداری تازه کرده باشند و هم دعای عظیم‌‌الشأن عرفه را در آنجا زمزمه کنند و اشک بریزند.

قرار بچه‌ها ساعت ۱۵ روز پنجشنبه آتی (روز عرفه) در حسینیه گردان تخریب در حاشیه پادگان دوکوهه اندیمشک است.

قدم همه بچه‌های تخریبچی و همه بچه‌های رزمنده آن‌ایام و همه افرادی که در آرزوی دیدن حال وصفای آن‌ایام هستند به روی چشم.

برای شما نیز جالب است؟  وزیر ارشاد: این انقلاب در دست به شهداست - |

انتهای پیغام/ب

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی