قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

نیروهای مقاومت بعد از ۵ سال به مرزهای اردن رسیدند

نیروهای مقاومت بعد از ۵ سال به مرزهای اردن رسیدند

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

جنوب شرق استان دمشق بازهم بیننده درگیری های سنگین است و در بروزترین تفاوت میدانی نیروهای جبهه مقاومت توانستند ضربات سنگینی را به تروریست های مورد خدمات رسانی مستقیم دولت آمریکا وارد کنند.


در بروزترین پیشروی ها، نیروهای متحد جبهه مقاومت توانستند برای بار نخست بعد از ۵ سال جاهای مهمی را در جنوب استان دمشق به کنترل خود درآورند تا تازه ترین امیدهای واشنگتن را در جنوب سوریه به یاس مبدل کنند.


در این محور تروریست های موسوم به «اسود الشرقیه و مغاویر الثوره» بعد از متحمل شدن ضربات مهلک، از عده ای نقاط مرزی مشترک با اردن عقب نشینی کردند و  جاهای ۱۵۴، ۱۵۵، ۱۵۶، ۱۵۷، ۱۵۸، ۱۵۹ و ۱۶۰ به کنترل نیروهای جبهه مقاومت سود.در جریان درگیری ها ۴۵ تروریست کشته و زخمی شدند و چندین عدد از خودروهای نظامی منهدم شد؛با پاکسازی های صورت گرفته بخش هایی از مرزهای استان دمشق با کشور اردن بعد از ۵ سال به کنترل نیروهای متحد سود.


نیروها در این محور در تلاش هستند مواضع خود را در جاهای آزاد شده تثبیت کنند و نیروهای عملیاتی  هم در حال تکمیل شدن برای پیشروی به سوی منطقه راهبردی التنف هستند. فاصله نیروها از این محور تا منطقه التنف حدود ۱۳۵ کیلومتر است.


به نوشته مشرق، پاکسازی تمامی مرزهای جنوب و جنوب شرق استان دمشق با مرزهای اردن در مسیر پیش روی نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت قرار دارد، هفته قبلی نیز جاهای مرزی مشترک استان السویدا با اردن به طرز کامل از لوث وجود تروریست ها پاکسازی شد.

برای شما نیز جالب است؟  فرزند شهیدم برای نماز شب بیدارم می‌کرد

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی