قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

هفتِ تیرهایی که اگر ادامه داشت…

هفتِ تیرهایی که اگر ادامه داشت…

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

به نوشته گروه حماسه و مقاومت گروه مقاومت، اینجا گلزار شهدای بهشت زهرا قلب تپنده و در بیشتر مواقع زنده پایتخت هزار رنگ است. و اینها نشان فرزندان ملتی هستند که برای حفظ اعتقادات و ارزش های‌شان بهای سنگینی دادند، بهایی که تنها با خون عزیزترین هایشان قابل پرداخت بود.

امروز هم هفتم تیر است روزی که شقی ترین فرزندان آدم عده ای از بزرگ مردان جمهوری اسلامی را در سال ۶۰ به شهادت رساندند و و سردمدار آنها بهشتی‌ای بود که به فرموده پیر مرادش مظلوم زیست و مظلوم در خون خود غلتید تا گواهی دهد بر حقانیت راهی که در آن قدم قرار داده است.

اگر دهه شصت فرزندان پیشرو مکتب حضرت روح الله جان نثارانه جلوی منافقین نمی ایستادند اکنون در ناامن ترین منطقه دنیا خاک ما جزو امن ترین سرزمین ها نبود. همان فرزندانی که به دور از سیاست و سیاست بازی و مصلحت اندیشی مقابل تفکر منافقانه مجاهدین ایجاد ایستادند و بدا به حال ما که تاریخ را آنگونه صیانت نکردیم تا بعد از سی و چند سال خناسان به شکلی مسئله را تعریف کنند که گویی منافقین مظلومانند و افرادی که جامعه را از وجود منحوسشان پاک کردند جلاد و بدهکار و سنگ دل.

ننگ بر ما که به خاطر دودوتا چارتاهای مادی خود و قدرت طلبی مان هر چیزی را دست مایه شهوات خود می کنیم و باید حتما اتفاقی چون واقعه ۱۷ خرداد در کشور رخ بدهد و داعشیان هم مسلک منافقین خون فرزندانمان را بریزند تا جامعه باز به خود بیاید که ای داد مسئله چیز دیگری بود و ما یادمان رفت! یادمان رفت امنیتمان را مدیون چه افرادی هستیم و چه افرادی برای حفظ ناموس ما وقتی از خانه هایشان بیرون می روند دیگر بر نخواهند گشت.

برای شما نیز جالب است؟  ماجرای تصویر تازه ترین وداع شهید صادقی با دخترانش

آنچه پیشتر مشاهده خواهید کرد سنگ مزار چهار تن از شهدای حادثه ۱۷ خرداد است که با پخش آن در روز ۷ تیر سالروز شهادت شهید بهشتی و یارانش یادمان بیاید روزگاری طعم ناامنی را به شکلی چشیدیم که ترور حتی مدیران بلند پایه کشورمان جزو اخبار هر روزه بود.

هدیه به روحشان صلوات

انتهای پیغام/ب

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی