قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

همسر شهید همدانی:تازه ترین خداحافظی را مرتب مرور می کنم – |

همسر شهید همدانی:تازه ترین خداحافظی را مرتب مرور می کنم – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان همسر شهید همدانی:تازه ترین خداحافظی را مرتب مرور می کنم – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، مراسم معرفی کتاب «خداحافظ سالار» شامل خاطرات پروانه چراغ نوروزی همسر شهید حسین همدانی عصر امروز یکشنبه هشتم مرداد با حضور سردار رحیم صفوی، جمعی از فرماندهان سپاه و نویسندگان و اهالی ادب در تالار سوره عرصه هنری برگزار شد.

پروانه چراغ نوروزی همسر شهید همدانی در بخشی از این مراسم با ذکر خاطره از شهید همدانی گفت: در بیشتر مواقع بیان میکرد من سرباز تنبل دفاع مقدس بودم و روی ولایت و ولایت پذیری تاکید داشت. بیان میکرد پشت ولایت را خالی نگذارید و پشتیبان رهبر باشید.

وی اضافه کرد: کتاب همه گفته ها و ناگفته های خاطرات من را ذکر می کند با اینحال تازه ترین خداحافظی و خبر شهادتش را مرتب مرور می کنم و آن صفحه ها را می خوانم.

وهب همدانی فرزند بزرگ شهید همدانی نیز گفت: پدرم در بعد رفتار پدر فرزندی نگاه دقیقی داشت. به خاطر دارم من در جوانی به خواندن کتاب های فلسفی علاقه مند بودم با اینحال پدرم هیچ گاه مستقیم به من نمی گفت چه چیزی بخوان و چه چیزی نخوان چون دوره گذار جوانی را می شناخت از این جهت من را با کسی آشنا کرد تا جریان مطالعاتی ام آسیب نخورد و راه درست هم به من نمایش داده شود.

ایشان در قسمت دیگری از سخنانش گفت: پدرم در بیشتر مواقع در خانه بیان میکرد چون فرزند یک فرمانده هستید نباید فکر کنید بر دیگران امتیازی دارید. بدین جهت خیلی ها نسبت من و برادرم مهدی را با شهید همدانی نمی دانستند.

برای شما نیز جالب است؟  در جست و جوی حقیقت

مهدی همدانی فرزند کوچک شهید همدانی نیز در این مراسم گفت: من هیچ وقت اشک پدرم را ندیدم با اینحال در محافل روضه و عزاداری شدیدا گریه می کرد، طوری که شانه هایش تکان می خورد و اگر کسی علاقه داشت گریه ایشان را ببیند باید در مجلس روضه این کار را می کرد. فیلمی هم که از روضه خوانی پدر پخش شده مرتبط به روز عاشورا در مسجدی در همدان است.

این فرزند شهید همدانی نیز گفت: تنها جایی که به غیر از مجلس روضه اشک پدرم را دیدم مرتبط به سال ۸۳ و مراسم تدفین مادربزرگم بود.

در انتهای این مراسم با اهدای لوح تقدیر از حمید حسام نویسنده کتاب «خداحافظ سالار» تقدیر به رفتار آمد.

امیدواریم این نوشته با عنوان همسر شهید همدانی:تازه ترین خداحافظی را مرتب مرور می کنم – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی