قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

وزیر ارشاد: این انقلاب در دست به شهداست – |

وزیر ارشاد: این انقلاب در دست به شهداست – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان وزیر ارشاد: این انقلاب در دست به شهداست – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

صالحی امیری در مراسم تکریم ایثار با اشاره به شهید محسن حججی گفت: امروز قصد سخنرانی ندارم و تنها به قصد تکریم و تعظیم مقابل آزادگان آمده ام. ذهنم سرگرم بود که چه فلسفه ای است عاشورا در بیشتر مواقع تداوم دارد و از کربلا تا شام در بیشتر مواقع حادثه خیز بوده است و نمی دانم که چه سری است که هم در کربلا و هم در شام شهیدمان سربریده شود. حتما حکمتی است که ما از آن بی خبریم.

وی اضافه کرد: جوانان ما باید بدانند که اگر این سرزمین امروز حیات و ما کرامت داریم از این شهداست و لاغیر. و ایثارگران و آزادگان هم از تبار شهدا هستند. باید بدانیم همه اینها در یک خانواده جا دارند.

وزیر ارشاد پیشتر گفت: اگر نتوانستیم حق شما خانواده های شهدا و ایثارگران را ادا کنیم بدانید بین من و خدا این باور هست که وجود شما دلیل تداوم حیات نظام است. چه در طول تاریخ و چه امروز در بیشتر مواقع انسان ها یا حسینی اند یا یزیدی، ما از خدا می خواهیم در بیشتر مواقع در صف حسینیان باشیم.

صالحی امیری در قسمت دیگری از سخنانش گفت: اگر درخت با آب آبیاری می شود انقلاب و نظام هم با خون شهدا آبیاری می شود، هیچ‌کس نباید نظام و انقلاب را به اسم خودش مصادره کند. این انقلاب در دست به شهداست ولاغیر.

برای شما نیز جالب است؟  ابزار‌های دولتی برای حل مسئله اسارت «حاج احمد» کم کاری کرده‌اند

وی با اشاره به شخصیت زنده یاد ابوترابی گفت: من درگذشت این آزاده را شهادت؛ و ابوترابی را نه شخص، که یک فرهنگ و گفتمان می دانم. تجلیل از آزادگان هم تجلیل از شخص نیست، حتی تکریم مرام آزادگی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتهای سخنانش گفت: شهید حججی با شهادتش نشان داد که انقلاب به سادگی به دست نیامده و تداومش هم به سادگی امکانپذیر نیست.

امیدواریم این نوشته با عنوان وزیر ارشاد: این انقلاب در دست به شهداست – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی