قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

پیکر شهید آبادانی حادثه تروریستی تهران تشییع شد – |

پیکر شهید آبادانی حادثه تروریستی تهران تشییع شد – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان پیکر شهید آبادانی حادثه تروریستی تهران تشییع شد – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، حاضران در آئین تشییع این شهید با حضور در مصلی ثامن الائمه آبادان برای استقبال از پیکر این شهید به جزء خوانی قرآن پرداختند.

گروهی از آبادانی ها در بدو ورود پیکر مطهر شهید ثابتی به صحن مصلی به نواختن سنج و دمام پرداختند، مردم روزه دار آبادانی با نثار گل و سر دادن شعار «مرگ بر تروریست» ضمن مطرح خشم و انزجار خود از فعالیتهای ضد انسانی گروه منفور داعش بر ادامه راه شهدا و مبارزه با تروریسم تاکید کردند.

نوحه خوانی و سینه زنی از دیگر برنامه های تشییع پیکر پاک شهید ثابتی در آبادان بود.

پیکر شهید ثابتی بعد از طی مسافتی بر دوش مردم برای خاکسپاری در قطعه شهدا (جنب شهدای منا) آبادان با آمبولانس روانه آرامستان رضا (ع) شد.

شب قبلی نیز آئین وداع با شهید در محل مسجد ابوالفضل منطقه فیه برگزار شد.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، شهید«سید رضا ثابتی» کارمند اداره بندر آبادان و از بازیکنان سابق تیمهای صنعت نفت و جم بود که در حادثه تروریستی روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه جاری برابر با ۱۲ رمضان در محل مجلس به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وی که برای پیگیری امور کاری اش و دیدار با نمایندگان آبادان راهی مجلس شده بود که در حمله مهاجمان کوردل داعشی از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت، ایشان در لحظه شهادتش ۴۰ سال سن داشت و از وی دو فرزند دختر بر جای مانده است.

برای شما نیز جالب است؟  برپایی مراسم تجلیل از خانواده شهید رزاقی در تهران - |

امیدواریم این مقاله با عنوان پیکر شهید آبادانی حادثه تروریستی تهران تشییع شد – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی