قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

چاپ پنجاه و پنجم «حر انقلاب» بعد از ماه رمضان معرفی می‌شود – |

چاپ پنجاه و پنجم «حر انقلاب» بعد از ماه رمضان معرفی می‌شود – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان چاپ پنجاه و پنجم «حر انقلاب» بعد از ماه رمضان معرفی می‌شود – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، کتاب «شاهرخ حر انقلاب اسلامی» شامل زندگی‌نامه و خاطرات شهید شاهرخ ضرغام خیلی زود و طی روزهای بعد از ماه مبارک رمضان به وسیله گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی پخش و راهی مارکت نشر می شود.

شهید شاهرخ ضرغام چهره‌ای مانند طیب حاج‌رضایی است. با این وجود جریان تحول و شهادت این شهید مانند طیب، قبل از انقلاب رخ نداد. شاهرخ که بین مردم با اسم یک داش مشتی و لات شناخته می‌شد، با وقوع انقلاب اسلامی تغییر رویه داد و با اسم نیروی داوطلب راهی جبهه شد. با این وجود این شهید در دوران قبل از تحول با اسم جوانمردی با انصاف شناخته می شد که در ماه های مبارک رمضان، محرم و صفر به انجام افعال معمول خود نمی پرداخت و در همه روزهای سال، با اسم یک پهلوان و لوتی، به نیازمندان و فقرا کمک می کرد.

شاهرخ ضرغام که بدن و هیکل بزرگی داشته، قبل از انقلاب، در چندین مسابقه کشتی فرنگی کشوری کمپانی کرده و ضمن کسب مدال در این عرصه، در رشته کشتی آزاد نیز حائز مقام هایی شده بود. ضرغام که بعد از انقلاب رهبری رزمندگان فدائیان اسلام را به عهده داشت، در مبارزات مرتبط به آبادان در درگیری با نیروهای عراقی به شهادت رسید و اثری از پیکرش پیدا نشد. قبول مسئولیت خانوارهای فقیر و دادن خرجی آن ها از نمونه فعالیت های خیرخواهانه این شخصیت است.

برای شما نیز جالب است؟  «خاک‌های نرم کوشک» به چاپ ۲۱۱ رسید/ استقبال از «گمشده مزار شریف» - |

زندگی نامه و بخشی از خاطرات این شهید که به «حر انقلاب» مشهور است، به قلم جمعی از نویسندگان گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی گردآوری شده است. کتاب «شاهرخ حر انقلاب» برای بار نخست در سال ۸۹ به چاپ رسید و اکنون برای معرفی چاپ پنجاه و پنجمش به مارکت نشر تکمیل می شود.

چاپ پنجاه و پنجم این کتاب بعد از روزهای ماه مبارک رمضان با شمارگان ۵ هزار ورژن راهی مارکت نشر می شود.

امیدواریم این نوشته با عنوان چاپ پنجاه و پنجم «حر انقلاب» بعد از ماه رمضان معرفی می‌شود – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی