قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

چرخش باورنکردنی فرد معلوم الحال در خدمات رسانی مصلحت اندیشانه از حجت الاسلام شهیدی واتهام خیانت به شهیدخبر

چرخش باورنکردنی فرد معلوم الحال در خدمات رسانی مصلحت اندیشانه از حجت الاسلام شهیدی واتهام خیانت به شهیدخبر

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

یادداشتی از جانب آقای “ی م” با بیان عده ای اتهامات به پایگاه خبری تحلیلی شهیدخبر و شخص حجت الاسلام شهیدی رادریافت کرده ایم که در عده ای محافل نیز مطرح شده ، گرچه ارزش جواب دهی ندارد با اینحال به جهت تکرار این نوع رفتار و صرفا برای برطرف کردن عده ای شبهات مطرح شده به پاسخگویی در این عرصه خواهیم پرداخت.


این متن آشفته از جانب فردی نوشته شده که سابقه مدیریت تجمع غیرقانونی ،سودجویی و سهم خواهی از ایثارگران در خیابان را در کارنامه سیاه خود ثبت کرده و اکنون برای تطهیر خود به دیگران تهمت خیانت به ایثارگران می زند.


ایشان که تا مدتی قبل نیز به جای تکلیف گرایی و خدمت به ایثارگران، به طمع نشستن به کرسی ریاست بنیادشهید وامور ایثارگران در انتخابات ریاست جمهوری از یکی از کاندیداها خدمات رسانی می کرد، امروز به شکل دیگری رنگ عوض کرده ودرصدد حاشیه سازی وجنجال آفرینی دیگر برای خانواده های شهدا وایثارگران است.


وی که با فرار رو به جلو و درحالی که باید در خصوص دریافت مبالغ کلان میلیاردی بابت کارشناسی پرونده تحقیق و تفحص از بنیادشهید وامور ایثارگران که بی نتیجه و مختومه شد، پاسخگو باشد وبگوید که این پول ، با چه فرمولی محاسبه و از جیب چه افرادی خرج شده، چه نتایجی داشته و در کجاها هزینه شده، اقدام به بیان این مطالب کرده است.


در حقیقت ایشان به جای پاسخگویی کارنامه دوران مدیریت خود در بخشی از بنیادشهید، ذهن محشر خیال پرداز خود را به این سو وآن سو، سیر داده وبر این باور است که اگر از کارنامه یک شخصی دفاع شود ، به منزله سنبل سازی و منفعت طلبی است ، در صورتی که ما تنها به عملکرد قبلی وفعالیت های دوران مدیریتی حجت الاسلام شهیدی در ۴ سال قبل پرداخته ایم که خود آقای “ی م” هم آن را به خوبی لمس کرده وصحت بخشی از آن را هم در مقایسه با قبلی در همین یادداشت ، با اقرار به ابعاد شخصیتی ایشان به خوبی تایید می کند و ما نیز  تنها با استناد به دلایل خودمان ، به اشتراک آیتم‌های مطرح،  ایشان را بهترین گزینه برای این مکان دانسته ودلایل متقنی هم برای آن آورده ایم.

برای شما نیز جالب است؟  ایثارگران گنجینه‌های ارزشمند در تاریخ کشور هستند - |


حال اگر شما نظری به غیر از این دارید، به جای حاشیه سازی وسخن پراکنی که دیگر دوران آن دیگر تمام و دستانتان برای همه رو شده است، چند خط نوشته کارشناسانه نگارش کنید تا بیش از این در اذهان جامعه ایثارگری مورد مضحکه واقع نشده و به بی منطقی متهم نشوید.


برای یکبار هم که شده،  نگاهی به یادداشت ها و اعلامیه های قبلی خود داشته باشید و مشاهده نمائید که چه تهمت ها و رفتارهای نابجای بسیاری در کانال تلگرامی خود پخش کرده اید و امروز به یکباره و در چرخشی باورنکردنی با بیان کمالات و فضایل اخلاقی حجت الاسلام شهیدی  ایشان را گزینه مناسبی برای عرصه نمایندگی با این وجود فقیه در بنیادشهید معرفی می کنید در صورتی این مکان نسبتا والاتر، ارزشمندتر و حاوی محیط کاری بیشتری درمقایسه با ریاست بنیادشهید وامور ایثارگران می باشد.


آشفتگی یادداشت فوق به شکلی است که در یک جا مطرح میدارد که حجت الاسلام شهیدی بنیاد را به قهقرا برده و نارضایتی ایثارگران را گسترش داده واز سوی دیگر در همین چند خط نوشته کوتاه ، خواستار سود مندی از ایشان در مکان بسیار با ارزش عرصه نمایندگی با این وجود فقیه می شود.


وانگهی یکی از مشکلات ادعایی را ناتوانی جسمی شهیدی عنوان می کند که این به نحوی توهین به خود و جانبازان گرامی است که باید در عرصه های مدیریتی کشور حاضر و نقش آفرینی کنند.


متن یادداشت نامبرده جهت قضاوت مخاطبان شهیدخبر عینا در ذیل می آید:


برای شما نیز جالب است؟  گفت‌وگو با همسر شهید مدافع حرم «اصغر فلاح‌پیشه»/ ۳ برنامه ریزی شده است اتفاقی بیفتد!/ وسایلش که آمد قطع امید کردیم

سنبل کردن ادامه حضور شهیدی در بنیاد عده ای سایت ها که یقینا” منافعی در ابقای آقای شهیدی دارند، با سنبل کردن چرایی خدمات رسانی از حضور مجدد حجت الاسلام شهیدی در مدیریت افضل نهادهای کشور در جستجوی آن هستند که حضور مجدد ایشان در مدیریت اجرایی بنیاد را برای چهار سال دیگر توجیه و تمدید کنند با این وجود غافل از آن هستند که با این کار به ایثارگران خیانت می کنند. در ابعاد شخصیتی آقای شهیدی هیچ فرد و گروهی تا این لحظه نقد و ایرادی نداشته است.


  مطمئنا”‌ ایشان شخص بزرگواری هستند که در غیر مدیریت اجرایی می تواند منشاء خیر و برکت باشد،‌ لکن بنیادی که به اذعان ایشان به اندازه ۵ وزارتخانه به توانمندی و کارایی نیاز دارد نمی تواند با مدیریت ایشان که خود مطرح کرده اند به لحاظ جسمی توانایی اداره بنیاد را ندراند و مریض احوال هستند،‌ اداره شود. عده ای ندانسته به ایشان هم خیانت می کنند و برای مطامع مادی خود ایشان را به مسلخ اجرایی ابزاری می برند که همه می دانند به یک مدیری فراتر از مدیریت یک وزارتخانه نیاز دارد.


  ایشان در طول این چهار سال نمایش دادند توانایی شناخت ابعاد وسیع بنیاد را ندارند و با عنایت به اینکه نمایندگی با این وجود فقیه و ریاست بنیاد در ایشان جمع شده بود و انتظار مدیریتی قوی تر از ایشان می رفت با انفعال و عدم بهره برداری از فرصتی که تا این لحظه برای هیچ مدیری در بنیاد ممکن نشده بود، بنیاد را به قهقرا بردند و میزان نارضایتی ایثارگران را گسترش دادند.


برای شما نیز جالب است؟  افتتاح مسجد هفتاد و دو تن و مقبره شهدای گمنام

  ابقای ایشان برای چهار سال دیگر شرایط را سخت و دشوار خواهد نمود و مطمئنا”‌دوره ای بدتر از چهار سال قبلی گریبان بنیاد و ایثارگران را خواهد گرفت. ابتدایی ترین حقوق ایثارگران در طول این چهار سال نادیده گرفته شد و از بین رفت. بنیاد به یک تحول بنیادی در مدیریت کلان،‌ نظام مدیریتی،‌ ساختار سازمانی، ساز و کارهای اداری و تعدیل و آموزش نیروی انسانی دارد تا بتواند همراه با مشکلات متعدد و متنوع جامعه ایثارگری گام بردارد. بیایید به جای بردن ایشان به مسلخ مدیریت اجرایی بنیاد از کمالات و فضایل اخلاقی ایشان در عرصه نمایندگی با این وجود فقیه در بنیاد برخوردار شویم و بگذاریم شان و منزلت ایشان محفوظ بماند.


 

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی