قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

کتاب «هشت میلی‌متر از انقلاب» به چاپ دوم رسید – |

کتاب «هشت میلی‌متر از انقلاب» به چاپ دوم رسید – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان کتاب «هشت میلی‌متر از انقلاب» به چاپ دوم رسید – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته .، کتاب «هشت میلی‌متر از انقلاب» تیر ماه ۹۶ پخش شد که کمتر از یک ماه بعد از انتشار چاپ در ابتدا، به دلیل استقبال خوب مردم به چاپ دوم رسید.

این کتاب به خاطرات شفاهی علی میرقطبی از نحوه‌ی تولید مستند «انقلاب در سبزوار» که با دوربین هشت میلی‌متری خود از تمامی اتفاقات راهپیمایی مردم سبزوار علیه رژیم پهلوی فیلم گرفته است، می‌پردازد.

کتاب «هشت میلی‌متر از انقلاب» روایتی از اتفاقات موثر تاریخی سبزوار در ماه‌های منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی است و در این اثر روند فیلم‌سازی مستند در بحرانی‌ترین روزهای شرایط کشور در سال ۵۷ در شکل خاطرات علی میرقطبی مرور شده است.

این کتاب از اولین کتاب‌های واحد تاریخ شفاهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سبزوار، حاصل ۲۰ ساعت گفتگو با علی میرقطبی است که از سال ۸۹ شروع شده و گفتگو، تحقیق و تدوین این کتاب را محمد اصغرزاده برعهده داشته است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، این کتاب در ۱۳۰صفحه، از جانب نشر معارف چاپ و بهمراه ورژن DVD مستند «انقلاب در سبزوار» به هزینه ۵ هزار تومان معرفی شده است.

امیدواریم این نوشته با عنوان کتاب «هشت میلی‌متر از انقلاب» به چاپ دوم رسید – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

برای شما نیز جالب است؟  حکایت عالمی که در هر قطره خونش، اسم مقدس خمینی(ره) بود - |
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی