قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

گلایه های مادر شهید «بهمن پاکدل»

گلایه های مادر شهید «بهمن پاکدل»

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار جمعی از خبرنگاران استان گلستان بهمراه عضو های شورای بسیج رسانه گلستان شامگاه پنجشنبه به دیدار خانواده شهید «بهمن پاکدل» یکی از شهدای دفاع مقدس رفتند و با آرمان‌های این شهید بزرگوار تجدید میثاق کردند.


مسئول بسیج رسانه گلستان در این دیدار اظهار کرد: راه ولایت همان راه ائمه و اسلام بوده که شهیدان در این مسیر حرکت کردند و ما هم باید ادامه‌دهنده این مسیر باشیم.


قلم خبرنگاران در راه انقلاب نلغزد


علی‎محمد جعفری بابیان اینکه استقامت و صلابت خانواده شهدا باعث آسودگی خاطر اصحاب رسانه می‌شود، اضافه کرد: در کار خبر و در راه انقلاب و اسلام نباید قلم رسانه‎ها بلغزد.


وی با اشاره به نزدیک بودن روز خبرنگار اظهار کرد: رسانه‎های پیشرو در امتداد راه شهدا گام برمی‌دارند و امروز خبرنگاران با دیدار از خانواده شهدا ثابت‌قدم بودن خود را در مسیر راه شهدا نمایش دادند.


جعفری با اشاره به اجرا هرساله جشنواره مطبوعاتی ابوذر گفت: در این جشنواره به موضوعات مختلف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدای گلستان می‎پردازیم.


مدیرعامل قشر بسیج رسانه استان گلستان هم در این دیدار با اشاره به آیاتی از قرآن کریم اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید شهدا را مرده مپندارید حتی آن‌ها زنده‌اند و نزد خدای خود روزی دریافت می‌کنند.


علی منصوری رضی بابیان اینکه شهدا درراه تبعیت از ولایت‌فقیه ثابت‎قدم بودند، اضافه کرد: امروز اصحاب رسانه گلستان با تأسی از آرمان‌های شهدا درراه انقلاب اسلامی قلم می‎زنند.

برای شما نیز جالب است؟  مدیرکل بنیاد شهید در سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و انتخاب مقام معظم رهبری تا تاریخ زنده است راه و اندیشه امام(ره) زنده خواهد ماند


راضیه میرزائیان مادر شهید «بهمن پاکدل» هم در این دیدار با گلایه‌مندی از مدیران بنیاد شهید اظهار کرد: از مدیران بنیاد شهید تقاضا می‌کنم به خانواده شهدا سری بزنند و در چنین موقعیتی وقت یک‌بار دیداری داشته باشند.


وی بابیان اینکه از وقتی که فرزندم شهید شده مدیران تنها یک‌بار به دیدار ما آمده‌اند، اضافه کرد: پیش بینی میکنیم این دیدارها بیشتر شود.


میرزاییان ادامه داد: فرزندم درراه اسلام به شهادت رسید و اگر تقاضای دیدار از مدیران داریم به جهت روحیه‌ای است که در این دیدار به خانواده شهدا داده می‌شود وگرنه ما انتظاری از مدیران نداریم.«اسفند پاکدل»، برادر شهید بهمن پاکدل پیرامون برادرش گفت: برادرم در سال ۶۱ از طرف لشکر ۳۰ ارتش به نوعی سرباز اعزام شد و در سال ۶۲ بعد از حضور چندماهه در جبهه‎های نبرد حق علیه باطل بهمراه دو هم‌رزمش در منطقه کردستان براثر بمباران هوایی به شهادت رسید.


وی اضافه کرد: از اصحاب رسانه تقاضا داریم غیر از آگاهی رسانی اهداف و زندگی‌نامه شهدا، نگاه مطبوعاتی خود را به عرصه ایثار و شهادت گسترش دهند.


ضروری به ذکر  است عصر امروز (پنجشنبه) اصحاب رسانه استان گلستان برای عطر افشانی مزار شهدا به گلزار شهدای گرگان رفتند.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی