قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

گلوله‌باران سنگین مواضع تکفیری‌ها – شهیدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com

گلوله‌باران سنگین مواضع تکفیری‌ها – شهیدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com

پیرامون فرهنگ مقاومت و حماسه در خبرها آمده است که

نیروهای ارتش سوریه بازهم به عملیات  خود در محور «عین ترما-جوبر» در شرق پایتخت ادامه می‌دهند و نیروی هوایی و یگان توپخانه ارتش هم خطوط کمک‌رسانی به گروه‌های تروریستی در غوطه شرقی و تونل‌هایشان را شدیدا گلوله‌باران می‌کنند.


با استناد به این خبر، نیروهای ارتش با خدمات رسانی نیروهای دفاع ملی تقاطع عین ترما را که از یک سو به جوبر و وانگهی به عین ترما و شهرک‌های زملکا و عربین وصل می‌شود، آزاد کردند که با این وجود هر گروه تروریستی را که وارد این منطقه شود، در تیررس حریق ارتش قرار می‌دهد.نیروهای ارتش به علاوه از طرف دیگر چندین ساختمان مسکونی در نزدیکی پل الکباس در امتداد عین ترما را پاکسازی کردند، درگیری‌های شدید میان ارتش و تروریست‌های جبهه النصره و فیلق الرحمن بازهم در اطراف عین ترما و محله جوبر ادامه دارد.


خبر دیگر اینکه نبردهای صحرا که یکی از مهمترین عملیات‌های نظامی ارتش سوریه و همپیمانانش علیه تروریست‌های داعشی قلمداد می‌شود، بازهم ادامه دارد به طوری که این نیروها با پیشروی در محور «آراک-ایستگاه سوم» به سوی میدان نفتی «الهیل» بخش‌های وسیعی را تا آن سوی منطقه «الضلیعیات» در نزدیکی مرزهای اداری استان دیرالزور آزاد کردند.در چنین شرایطی ست که که نیروهای ارتش با گسترش دامنه سیطره خود در شمال و شرق میدان آراک تا کوه‌های حزم الصوانه در ۳۰ کیلومتری شهر السخنه مستقر شدند که تازه ترین دژ تروریست‌های داعشی در صحرای حمص قلمداد می‌شود.

برای شما نیز جالب است؟  «مهمان شام» به کتابفروشی‌ها آمد - |در حومه حماه هم نبرد ارتش با تروریست‌های داعشی در محور «السلمیه-عقیربات» ادامه دارد و موفق شد چندین روستا از نمونه روستای «حسو البلعاوی» در محور جنوبی جاده  اثریا-خناصر را از اشغال داعشی‌ها آزاد کنند. به گفته منابع سوری، نیروهای ارتش سوریه با آوردن استحکامات گسترده با خدمات رسانی هوایی روسیه در جستجوی تکمیل پیشروی خود در این منطقه است.


شهرک «عقیریات» بزرگترین دژ داعش در حومه السلمیه هدف عملیات نظامی ارتش در این محور است.


‎در حومه حلب هم نیروهای ارتش، روستای «خربه قصر المتیاح» و کوه «عرقوب ذرو» در جاده الرصافه به اثریا در حومه جنوب شرقی حلب را آزاد کردند تا این نیروهای صدرنشین به ۱۵ کیلومتری مواضع ارتش در شهرک اثریا در حومه حماه برسند.


نیروهای ارتش سوریه در القنیطره هم توانستند تمام نقاطی را که تروریست‌ها در اطراف شهر البعث اشغال کرده بودند،‌از آنها پس بگیرند.


گروه‌های تروریستی به سرکردگی جبهه النصره از چند روز قبل با خدمات رسانی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش و دفاع ملی در این جاهای حمله کرده بودند.


نیروهایی که از محورهای حومه شرقی حماه و حومه جنوبی حلب در حال پیشروی هستند در آستانه رسیدن به یکدیگر در نقطه اثریا-خناصر هستند، آنها در آستانه آزادسازی تمام جاهای واقع بین این دو جبهه و اخراج تروریست‌های داعشی قرار دارند.


نشریات معارضان سوری گزارش داده‌اند داعشی‌ها از تمام شهرک‌هایی در حومه حلب که در اشغال خود داشتند خارج شده و به الرقه رفته‌اند تا به همقطارانشان در آنجا کمک کنند، در چنین شرایطی ست که که منابع دیگر خروج داعشی‌ها از این جاهای را تکذیب کرده‌اند.

برای شما نیز جالب است؟  ثمره مأموریت 32 سال پیش، امروز تن تروریست‌ها را لرزاند+تصویر


نیروهای  ارتش سوریه بعد از رسیدن به نیروهای مستقر در شرق ایستگاه اثریا در حومه حلب، جاده الرصافه به اثریا را به کنترل خود درآوردند.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی