قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

یک میلیون سند دفاع مقدس در خوزستان تجمیع شد  – |

یک میلیون سند دفاع مقدس در خوزستان تجمیع شد  – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان یک میلیون سند دفاع مقدس در خوزستان تجمیع شد  – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، جمال عالمی نیسی قبل از ظهر امروز در نشست ستاد حفظ کارهای و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان اظهار کرد: کمیته اسناد، آموزش و پژوهش دفاع مقدس استان خوزستان در سال قبلی پیگیر موضوعات بوده و تجمیع حدود یک میلیون سند در سال قبلی نتیجه کار این کمیته بوده است.

وی اضافه کرد: برنامه پژوهشی نقش ابزار های اجرایی در دفاع مقدس یکی از مصوبات این کمیته است که در جلسات آتی گزارش گیری آن را انجام می دهیم. اجرا سایت دفاع مقدس را داشتیم که با هم کاری عرصه تکنولوژی انجام شده است.

غلامحسین خواجه مدیرعامل دانشگاه شهید چمران اهواز مدیرعامل کمیته آموزش، پژوهش و اسناد دفاع مقدس خوزستان نیز در این نشست اظهار کرد: نحوه چگونگی بهره برداری از ظرفیت های راهیان نور که می تواند به روش بررسی ها باشد را در مسیر پیش روی قرار داده ایم.

وی اضافه کرد: اجرا کارشناسی ارشد جغرافیای دفاع مقدس، اجرا مرکز بررسی ها و پژوهش های دفاع مقدس، اجرا مجلسه تخصصی در رابطه با دفاع مقدس را نیز جزو برنامه های خود داریم. کنفرانس ملی دفاع مقدس را نیز مدنظر داریم که نیازمند هم کاری همه جانبه مدیران استانی است.

خواجه گفت: تجدیدنظر در محتوای درس دفاع مقدس که آن را کمی از اولویت خارج کرده را نیز باید مورد بازنگری و با اسم یک درس مؤثر معرفی شود. در دانشگاه کمیته تدوین نقش دانشگاه در دفاع مقدس را از سال قبلی ایجاد کرده و آن را در شکل چند برنامه بررسی و انتهای نامه های کارشناسی و ارشد معرفی می دهیم.

برای شما نیز جالب است؟  گفت‌وگو با همسر شهید مدافع حرم «اصغر فلاح‌پیشه»/ ۳ برنامه ریزی شده است اتفاقی بیفتد!/ وسایلش که آمد قطع امید کردیم

مدیرعامل دانشگاه شهید چمران اهواز عنوان کرد: شهید حامد جرفی شهید مهم کارمند دولت در سال قبلی انتخاب شد که برنامه بسیار خوبی برای تجلیل از این شهید والامقام برگزار شد.

خواجه اضافه کرد: امسال سه شهید ویژه داریم و در چنین موقعیتی با هم کاری کم عده ای از ادارات برای اجرا برنامه شهید حامد جرفی روبرو شدیم با این وجود امسال تقاضای هم کاری برای اجرا مراسم بسیار باشکوهی را داریم. سه شهید ما در حقیقت شهید مهم عشایر، شهید مهم فرهنگی و دیگری نیز شهید مهم مدافع حرم را داریم.

امیدواریم این نوشته با عنوان یک میلیون سند دفاع مقدس در خوزستان تجمیع شد  – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی