قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

۲۵۰۰ نفر از استان اصفهان به مرقد امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند – |

۲۵۰۰ نفر از استان اصفهان به مرقد امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند – |

در موردموضوع مقاومت نوشته ای داریم با عنوان ۲۵۰۰ نفر از استان اصفهان به مرقد امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند – . | .. در صورت علاقه این نوشته را پیشتر بخوانید.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، جعفر عسگری، ظهر  چهارشنبه در نشست خبری به مناسبت مطرح برنامه‌های ۱۴و ۱۵ خردادماه در اصفهان، به واقعه تاریخی پنجم رمضان اشاره  واظهار داشت: پنجم رمضان در اصفهان یادآور واقعه تاریخی تحصن در منزل آیت‌الله خادمی در انتقاد به سیاست‌ها و اعمال رژیم شاهنشاهی است که در این روز از حالت تحصن خارج و به شکل تظاهرات در خیابان‌های اطراف ادامه یافت و در این حادثه چندین عدد از مردم اصفهان به شهادت رسیدند.

وی اضافه کرد: بعد از این حادثه اولین حکومت نظامی کشور در اصفهان برقرار شد با اینحال این اعمال هرگز مانع راه انقلاب نشد و این حادثه آغازگر راه پیروزی انقلاب  اسلامی قرار گرفت.

مدیرعامل شورای هماهنگی آگهی اسلامی استان اصفهان پیشتر، تبیین خصوصیت‌های امام خمینی (ره) با اسم رهبر این قیام عظیم با گسترش جهانی را برای نسل نوجوان و جوان جامعه را از وظایف سری‌های پیشرو برشمرد و ابراز داشت: بزرگداشت بیست و هشتمین سالروز درگذشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی امسال در گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بازخوانی اندیشه‌های حضرت امام(ره)  و معرفی سیر شکل‌گیری گفتمان ایشان، معرفی امام خمینی (ره) با اسم محور وحدت و همبستگی، توجه به امر ولایت‌فقیه، تاکید بر ادامه راه امام پیشرو ملت و تبیین چگونگی شکل‌گیری قیام خونین ۱۵ خرداد از محورهای مهم برنامه‌ها به مناسبت این روز است.

عسکری با اشاره به اعزام ۲۵۰۰ نفر ازشهرستان‌های آران و بیدگل، نطنز، کاشان و اردستان به مرقد امام خمینی (ره) بیان داشت: امسال با استناد به تقارن سالگرد رحلت امام خمینی (ره) با ماه مبارک رمضان اعزام عاشقان و رهروان راه امام از چهار شهرستان نزدیک به مرقد رهبر کبیر انقلاب انجام می شود.

برای شما نیز جالب است؟  کدام دیپلماسی کار خون شهید نصیری‌ها را انجام می‌دهد؟/ ما در عراق، سرباز بی‌ادعای ملت عراق هستیم/حشدالشعبی شجره طیبه و ابومهدی شهید زنده است

اجرا مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در گلستان شهدای اصفهان

وی اضافه کرد: مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵خرداد  در اصفهان همزمان با تمامی کشور روز یکشنبه از ساعت ۱۸ در خیمه حسینی گلستان شهدا برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: آیت‌الله سعیدی نماینده با این وجود‌فقیه در سپاه پاسداران سخنران ویژه مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در اصفهان است که با حضور مردم ولایی اصفهان و خانواده‌ای شهدا برگزار می‌شود ضمن اینکه ویژه‌برنامه‌ای نیز در سالن همایش‌های مرکز صداوسیمای اصفهان با حضور پیشگامان پیشرو در نظر داریم.

امیدواریم این مقاله با عنوان ۲۵۰۰ نفر از استان اصفهان به مرقد امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند – . | . برای شما مفید بوده باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود ارسال نمائید.

منبع

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی